file Question PSANÉ A MALOVANÉ FÓRY

3 měsíců 1 týden zpět #54339 od Douša
Douša replied the topic: Re: PSANÉ A MALOVANÉ FÓRY
Sranda na veterině: povídala kamarádka
Do teď jsem si myslela, že hlášky chlápka, který přišel na veterinu s krabičkou , že k nim na balkón něco přiletělo a on by si to rád nechal, ale manželka nechce domů žádného cizího ptáka, aby něco nechytla a tak si ho přišel nechat prohlédnout a vytáhl krásně zbarveného samečka Andulky. Doktor ho shledal v pořádku, jen že by potřeboval upravit drápky. Řekl mu, ať ho pevně uchopí do ruky a ...v tom chlápkovi zazvonil mobil.
“ Teď nemůžu mluvit, jsem s ptákem u doktora ... ne, nemám žádnou hnusnou nemoc ... ne se svým... ne, blbče, jsem u veterináře!!! Doktore, co je to za ptáka?”
Tenkrát jsme se málem počůraly.
No, dnes přišla dáma, ale opravdová dáma, hezounká, navoněná, upravená, s přepravkou.
“ Neboj se, miláčku, doktor se na tebe podívá, drahoušku můj, určitě ti pomůže, neměj strach, ty moje zlatíčko.”
V tom jí zazvonil mobil a ona do něj šeptá:
“ Jsem s číčou u doktora ... ne s píčou, s činčilou, debile. Jsme na veterině!”
To zařvala. Nemohli jsme hejkat smíchy a mlátit hlavou o stůl, jen jsme utírala slzy. A paní povídá:
“ To byl manžel, dement. On si nevšimnul, že jsme obě odešly.”
To nevymyslíš, to musíš prožít.

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvé problémy, ale nasere tolik lidí , že se vyplatí si ji uchovat!!!!!

Please Přihlásit se to join the conversation.

• Douša
  • Super borec
  • Super borec
  • Bez humoru se dá žít, ale proč?
Více
3 měsíců 3 dní zpět #54341 od joane
joane replied the topic: Re: PSANÉ A MALOVANÉ FÓRY
Stojí Janko na Králově kopci a dole stojí Maruša.
Janko na ní volá:
"Maruša, pojď nahoru!!!"
Maruša mu odpoví:
"Nepůjdu ty by si mě oš*kal."
A Janko na to:
"Ale neoš*kal!"
Maruša:
"Tak co by jsem tam dělala???"

Více
3 měsíců 1 den zpět #54342 od Douša
Indiáni zajmou Pražáka, Brňáka a Ostraváka. Přijde náčelník a povídá: „Máte to špatný, pánové, zabijeme vás a z vašich kůží si naděláme kánoe…ale že jste cizinci, můžete si vybrat jak umřete.“ Pražák se zamyslí, řekne si o dvě krabičky rohypnolu, všechny ty prášky sní, usne a tiše umře. Moravák se zamyslí, řekne si o pět litrů slivovice, vypije to na ex, upadne do bezvědomí a umře na selhání jater. Ostravák se zamyslí, řekne si o vidličku a začne se s ní bodat všude, po celém těle… Už je samá díra, krev stříká, Ostravák pomalu vypouští duši, ale z posledních sil se ještě vzchopí, koukne na náčelníka a povídá: „A máš po kánoi, pyčo!“

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvé problémy, ale nasere tolik lidí , že se vyplatí si ji uchovat!!!!!

• Douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
2 měsíců 3 týdnů zpět #54343 od Douša
Pepíček šel první den do školy. Tatínek jej dovedl do třídy a poprosil paní učitelku o chviličku na rozhovor. Řekl jí, že Pepíček je hodný chlapec, ale moc rád se o něco sází a tak by se mohlo stát, že třeba ostatní děti připraví o svačiny a peníze na zmrzlinu. Učitelka se tvářila sebevědomě, že takových věci zažila dost a všechno vždy zvládla. Ujistila jej, že tuhle věc vyřeší bez problémů. Po obědě tatínek volal do školy a ptá se paní učitelky, jak to jde.
„Všechno je v nejlepším pořádku. Mám pocit, že jsem vašeho synka zbavila těch jeho sázecích vášní. Ten neposeda trval na tom, že se vsadí o stovku, že mám v zadku krtka. Nakonec jsem se tedy vsadila a po hodině jej odvedla do sborovny a ukázala mu, že žádného krtka v zadku nemám.“
„Doháje! Dneska ráno se se mnou vsadil, že první den ve škole uvidí zadek paní učitelky!“

• Douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
2 měsíců 3 týdnů zpět #54344 od Douša
Muži se rozmnožují dělením.
Nepodělíš se se ženou o výplatu, nerozmnožíš se!

• Douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
2 měsíců 3 týdnů zpět #54345 od Douša
Čech mé ženu a milenku, miluje milenku.
Němec má ženu a milenku,miluje manželku.
Moravák má ženu a milenku, miluje kořalku.

• Douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
2 měsíců 2 týdnů zpět #54353 od Douša
Muž volá do dietologické společnosti a objedná si jejich program na hubnutí s názvem "5 kilo za 5 dní".
Druhý den se ozve zaklepání na dveře - za nimi stojí vnadná,atletická,19letá dívka. Představí se jako zástupce společnosti. Na sobě nemá nic, jen běžecké boty Nike a kolem krku ceduli. Na ceduli má napsáno: "Pokud mě chytíš, můžeš mě mít."
Muž se za ní okamžitě vydá. Po pár kilometrech se udýchaný konečně vzdá.
Stejná dívka se u něj ukáže i další čtyři dny a situace se opakuje.
Po pěti dnech se muž zváží a zjistí, že opravdu zhubl pět kilo, jak bylo slíbeno.
.
Rozhodne se zavolat společnosti a objednat si jejich další program "10 kilo za 5 dní".
Den nato se ozve zaklepání na dveře a za nimi stojí ta nejkrásnější žena, jakou kdy tento muž ve svém životě viděl. Na sobě nemá nic, pouze běžecké boty Reebok a kolem krku cedulku "Pokud mě chytíš, můžeš mě mít".
Muž za ní vystřelí z domu jako střela. Dívka je ale ve skvělé kondici. Muž se snaží, ale bohužel ji nedohoní. Další čtyři dny se situace opakuje, muž je v lepší a lepší kondici a k svému potěšení po pěti dnech zjistí, že zhubl dalších 10 kilo, jak mu bylo slíbeno.
.
Rozhodne se, že opět zavolá do společnosti a objedná si jejich program "20 kilo za 7 dní".
"Jste si jist?" ptá se zástupce společnosti. "Toto je náš nejtvrdší program."
"Absolutně," odpoví muž, "takhle dobře jsem se necítil roky."
Den nato se ozve zaklepání na dveře. Když muž otevře, spatří obrovského svalnatého černocha. Nemá na sobě nic, pouze růžové běžecké boty a na krku ceduli: "Pokud tě chytím, jsi celý můj!"

• Douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
2 měsíců 2 týdnů zpět #54354 od Douša
Za dob Sovětského svazu se Ivan ráno postavil do fronty před obchodem s potravinami. Po šesti hodinách v mrazivém chladu to nevydržel a trochu si pšoukl. Najednou se na něj dav vrhnul a začal ho honit. Když ho dohnali ve slepé uličce, moc se omlouval:
„Je mi líto, ale už jsem to nemohl vydržet.“
„To nevadí!“ ozvalo se z davu. „Ale kde jsi sehnal fazole?“

• Douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
2 měsíců 1 týden zpět #54365 od Douša
Jede muž taxíkem a najednou vidí svojí manželku jak vchází do nějakého hotelu. Poprosil taxikáře aby zastavil a zeptal se jestli si chce vydělat 5 000 Kc? Taxikář se zeptal ihned co má udělat. Muž vyndal fotku, podal mu ji a řekl;
- To je moje žena. Najdi ji v tom hotelu a přitáhni ji ven za vlasy.
Taxikář jde do hotelu, za chvíli jde ven a tahá ženu a sprostě nadává.
- Co děláš ty vole, to není moje žena...
Taxikář:
- Ne, ta je moje. Drž ji tady já se vracím pro tu tvoji.

• Douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
2 měsíců 1 týden zpět #54366 od Douša
85tiletý muž byl požádán svým lékařem o provedení testu počtu spermií, jako součást jeho lékařského vyšetření. Doktor dal muži nádobku se slovy:
“ Vezměte si tuhle nádobku a přineste ji zpět zítra se vzorkem spermatu.”
Muž příjde druhý den k doktorovi s nádobkou stejně prázdnou, jako ji dostal.
Doktor se zeptal co se stalo, že je nádobka prázdná? Muž začal vysvětlovat:
“ No, víte, pane doktore, to se stalo tak. Nejdřív jsem to zkusil mou pravou rukou, ale nic. Pak jsem to zkusil levou rukou a zase nic. Tak jsem požádal mou ženu o pomoc. Zkoušela to pravou rukou, levou rukou a stejně nic. Zkusila to pusou - nejdŕíve zubama, pak si zuby vyndala a pořád nic. Dokonce jsme zavolali Helenku, sousedku od vedle a ta to zkoušela taky. Nejdříve oběma rukama, pak podpaždím a dokonce to zkoušela zmáčknout mezi kolenama a pořád nic. Doktor je v šoku:
“ Vy jste požádali sousedku o pomoc?”
“ Jo jo, nikdo z nás tu nádobku nemohl otevřít!”

• Douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
1 měsíc 3 týdnů zpět #54379 od Douša
Chlap volá domů ženě - honem přijeď za mnou do práce, mám na to hroznou chuť, rozdáme si to na pracovním stole.
Žena: Vždyť tam máš sekretářku...
Manžel: Fakt? Můžu? Tak díky a ahoj....

• Douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
1 měsíc 1 týden zpět #54395 od Douša
V tramvaji jedou dvě mladé dámy, jedna povídá té druhé: "Tak hned první den po mateřské v práci fakt trapas."
"A jaký?"
"Byla jsem pozvaná na jednání s německým obchodním partnerem, pak na oběd. Diskutovali jsme, snažila jsem se mluvit odborně - a ten zákazník se u oběda na mě podívá a povídá : Vy jste přišla z mateřské, že ano?"
"No a ve mě se krve ani nedořezal ..to je tak na mně poznat"? ptám se zděšeně ..
"Ale ani ne, jenom jste mi při diskuzi rozkrájela maso na talíři.

• Douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
1 měsíc 1 týden zpět #54396 od Douša
Nastoupí policejní nováček do služby a hned první den zastaví motorkáře za vysokou rychlost.
Policajt: doklady od vozidla, řidičský a technický průkaz
Motorkář: řidičák nemám. Sebral mi ho úřad bo jsem se vybodoval
Policajt: tak doklady od vozidla a občanku
Motorkář: k motorce doklady nemám, protože je kradená
Policajt: cože, kradená?
Motorkář: jo, ale možná od ní budou doklady tady v batohu. Hodil sem tam peněženku majitele, když jsem ho zastřelil
Policajt: zastřelil? Čím? A proč?
Motorkář: no pistolí, co mám v tom batohu. Protože pod sedačkou v motorce převážel perník, co měl prodat.
Policajt nováček je v šoku a tak radši zavolá posily. Přijede poručík v autě a ptá se motorkáře:
Předložte doklady od motorky a své doklady
Motorkář: ano pane poručíku, tady všechno máte. A podává mu všechny doklady.
Poručík se diví a říká: otevřte opatrně batoh a pomalu vysypte obsah na zem
Motorkář: pomalu vysype batoh a jsou tam jen brambory a housky z obchodu
Poručík: můžete sundat sedačku z motorky? Máme podezření že pašujete drogy
Motorkář: sundá sedačku a pod ní je jen lékárnička
Poručík: tak to mě podržte, tady kolega tvrdil že nemáte doklady, motorka je kradená, od zabitého pašeráka drog a vy máte v batohu pistoli
Motorkář: a určitě vám i tvrdil že jsem jel rychle, že?

• Douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
1 měsíc 1 týden zpět #54397 od Douša
Kněz a pastor stojí u silnice a drží ceduli s nápisem: "KONEC SE PŘIBLÍŽIL! OBRAŤTE SE, DOKUD NENÍ POZDĚ!" Dohodnou se, že ceduli ukážou každému projíždějícímu autu. "Vlezte mi na záda, vy jedni náboženští fanatici!" zakřičí první řidič a prosviští kolem nich. Za zatáčkou náhle zakvílejí pneumatiky a ozve se hlasité šplouchnutí.
"Myslíš si," zeptá se jeden duchovní druhého, "že bychom měli raději vytáhnout ceduli: ZBOŘENÝ MOST?"

• Douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
3 týdnů 17 minut zpět #54400 od Douša
Slovák Koloman emigroval do Ameriky a začal tam pracovat jako řidič autobusu.
No ale protože byl poněkud prchlivý, stalo se to, co muselo. Jednou mu nastoupil člověk bez peněz a chtěl ho umluvit. Koloman se naštval a vykopl člověka ze dveří ven, bohužel zrovna pod auto. I přišili mu vraždu a dali trest smrti elektrickým křeslem. K poslední večeři si přál banánů, co sní a dostal je. Pak ho připoutali na křeslo, pustili proud - a nic.
No a protože za jeden trestný čin nemůže člověk být odsouzen dvakrát, museli ho pustit a vrátil se za volant autobusu.
Ale nepoučil se a jednou, když stará babka dlouho nastupovala a autobus nabíral zpoždění, se opět Koloman rozčílil a vykopl babku ven, bohužel zrovna pod kamion.
Opět ho odsoudili za vraždu k trestu smrti a protože už si pamatovali, jak to nevyšlo, dali si tentokrát pozor, důkladně mu oholili všechna místa, kam měl vcházet proud. K poslední večeři si opět přál banánů, co sní, i dostal je. Připoutali ho, pustili proud. Nic. No a protože za jeden trestný čin nesmí být člověk odsouzen dvakrát, museli ho opět propustit.
Ale ani tentokrát se nepoučil a když mu jednou nastoupil černoch bez peněz, Koloman se rozčílil, zařval cosi nepublikovatelného na jeho adresu a vyhodil ho ven. A náhoda tomu chtěla, že zrovna pod autobus. I přišili mu opět vraždu, tentokrát s rasovým motivem a dostal křeslo. A protože si všichni pamatovali, jak už dvakrát přežil, dali si na přípravách obzvláště záležet. Oholili mu všechna potřebná místa dohladka, nanesli zhruba dvakrát tolik vodivého gelu než bylo předepsáno a protože už si říkali, jestli třeba neizoluje to, jak má ruce od banánů po poslední večeři - opět si je přál - krmili ho banány jak malé dítě. Pak ho posadili na křeslo, které předtím třikrát vyzkoušeli naprázdno, dvakrát se důkladně ujistili, že je všude připoután a proud má vcházet do těla těmi správnými místy. Stiskli vypínač - a nic.
Nu jak víme, opět ho museli pustit.
Ale ředitel věznice už celý šílený zařval: "Kurva chlape jak vy to děláte, že už jste potřetí přežil popravu na elektrickém křesle?"
Koloman pokrčil rameny: "A čo ja viem? Asi že som zlý vodič."

• Douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
Moderátoři: Roman Jakubtraxxas