file Question boční stojan s patkou v terénu vypíná motor

4 týdnů 1 hodina zpět #53492 od Rumy
Rumy created the topic: boční stojan s patkou v terénu vypíná motor
Ahoj mám na stromkovi namontovanou sadu na zvvýšení podvozku, včetně zvýšené patky na bočním stojanu. Teď jsem narazil na problém, že při určitých hupech v terénu mi stojan , jak je zavěšený na pružinách, propruží a čidlo bočního stojánku mi pak vypíná motor. Řešili jste to už někdo? Je to problém unavených pružin stojanu (je to K8)? Nebo je to tou patkou a chce to silnější pružiny? Zatím jsem zkratoval čidlo a je po problému ale s mojí roztržitostí to není úplně optimální řešení...

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
3 týdnů 2 dní zpět #53494 od MartinV
MartinV replied the topic: boční stojan s patkou v terénu vypíná motor
Odpověděl jsi si sám. Jsou dvě možnosti-silnější pružina nebo čidlo vyřadit. Podle mého asi nic jiného nevymyslíš.B)

Více
1 týden 6 dní zpět #53503 od Rumy
Rumy replied the topic: boční stojan s patkou v terénu vypíná motor
Koupil jsem nové origo pružiny, jsou tam dvě, a jsou znatelně silnější než ty původní. Je vidět, že ty staré už byly unavené. U normálního stojánku by to možná nevadilo, jak tam mám ale přidělanou zvýšenou botku, tak to zlobilo. Za týden jedu do chorvatska na šotoliny, tak to prověřím, jestli to stačí. Pro jistotu jsem si pod sedlo dodělal spínač zapojený paralelně k čidlu stojánku, kterým čidlo v případě potřeby můžu vyřadit.

Více
Moderátoři: Mates