file Question nejde do otáček

3 roků 2 měsíců zpět #49107 od Bohdan
Bohdan replied the topic: nejde do otáček
Super,díky moc za cenné info!Už sem to kdysi študoval na motorkářích a jak říkáš,řeší to víc lidí i u nás ;-) .No a co vím tak to i opravovali,je teda fakt že nevim co tam ještě je ale logicky z podstaty jak říkáš,jen "poťák" a na základě toho pak fakčí ŘJ.To je mě vcelku jasné,co už tak nechápu proč ta sranda stojí takovou pálku!To mě hlava nebere,snad že je celkem důležitá,ale dost solidní "poťák" seženu za kilo,kdyby dvě.Zkusím to teda změřit jak si mě napsal a uvidím.Uvažoval sem i o možnosti koupit od někoho třeba i vadný a zkusit "zrepasovat".Zas tolik věcí co ovlivnují volnoběh tam neni řekl bych.No uvidím jak s tím uspěju,Matesovi sem už psal,ale je mě jasné že je vytížený i tak až až.Lidi co tom ale dost slušně nebo výborně rozumí mě ale přijde že zas tolik neni kolik Smrků jezdí po cestách i u nás a i sebelepší věc chce občas poladit.Pak písnu jak sem uspěl,chybka že tady v okolí odborníky vašich kvalit nenám,ale když bude potřeba,tak si udělám vélet.Zatím Díky moc a at to jezdí!

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
Moderátoři: Mates