file Question Uchází přední kolo

1 měsíc 3 týdnů zpět #53259 od roman.v
roman.v replied the topic: Uchází přední kolo
Zdravím, kolo jsem dal pod vodu, uchází to po cca 10% obvodu ráfku z jedné strany. Duše asi bude jediné řešení. Stojí to stjeně, jak ten antipich a je to jistota.

Please Přihlásit se to join the conversation.

• roman.v
  • Avatar uživatele roman.v Topic Author
  • Skoro borec
  • Skoro borec
Více
1 měsíc 3 týdnů zpět - 1 měsíc 3 týdnů zpět #53260 od Breta
Breta replied the topic: Uchází přední kolo
Mě to utíkalo taky mezi ráfkem a gumou po obou stranách (mitas - jiný nepoužívám) a opravdu to stačí namatlat tím utěsňovačem patek a je klid. Zrovna včera jsem si přeměřil tlak v pneu po zimě a je to cajk - teda -0,2 v každém kole, ale to bude spíš tou zimou. (nemám vyhřívanou garáž)
Ten antipich je určen na zalepení gumy ne mezery mezi gumou a ráfkem, kde se potkávají dva různé materiály.

www.mojedilna.cz/utesnovac-patek-butylovy-roztok-1kg
Poslední úprava: 1 měsíc 3 týdnů zpět od Breta.

Více
1 měsíc 3 týdnů zpět #53261 od Wolf
Wolf replied the topic: Uchází přední kolo
Mám Mitasky 07 již po druhé a u předního kola jsem měl vždy stejný problém. To lepidlo jsem taky zkoušel (mockrát) na utěsnění gumy a límce ráfku, vždy selhalo. Časem vyschne a opět to utíká. Antipich je stále tekutý a tak to pořád drží. Musím, ale vždy ten ráfek před použitím pořádně očisti a upravit.

Smích chytré lidi léčí a jen blbce uráží.
! Lepší je být mrtvý, než druhý !
"Jezdi, aby jsi žil, žij aby jsi jezdil"

Více
1 měsíc 3 týdnů zpět #53265 od roman.v
roman.v replied the topic: Uchází přední kolo
Když měníš kolo, jak ten antipich dostaneš ven?

• roman.v
  • Avatar uživatele roman.v Topic Author
  • Skoro borec
  • Skoro borec
Více
1 měsíc 3 týdnů zpět #53267 od Wolf
Wolf replied the topic: Uchází přední kolo
Když měním gumu tak prostě vypustím vzduch ventilkem a potom běžně ji sundám z ráfku. Nic nijak moc nikde neodlepuji. Kamarád po sundání gumy z důvodu sjetí pneu napočítal asi 3-4 hřebíčky, které tam zůstaly a i přesto ta guma stále držela tlak. Jo když ji naliji tím antipichem tak ji fouknu cca na 3,5 potom ji hned projedu cca 10 km. a potom ji nechám být do rána, ráno srovnám tlak a je to :)

Smích chytré lidi léčí a jen blbce uráží.
! Lepší je být mrtvý, než druhý !
"Jezdi, aby jsi žil, žij aby jsi jezdil"

Více
1 měsíc 3 týdnů zpět #53269 od sja
sja replied the topic: Uchází přední kolo
Čau. Potvrzuji. 3 hřebíky v Michelin Anakee2 (v zadní). A nevěděl jsem o nich. Ten antipich zůstane v gumě, proč ho chceš dostávat ven? Do nové gumy dám novej antipich a starou gumu nechávám v pneuservisu (i s tím starým sajrajtem).
Jo a dávám ho jen na zadek, bo jsem přední ještě nepíchl..... Brrr už vidím, že letos se to stane :-D

Honza

Více
Moderátoři: Mates