file Question Uchází přední kolo

3 roků 1 měsíc zpět #49473 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Uchází přední kolo
Druhé řešení je kupovat kvalitní pneumatiky :-). Na Metzeleru se mi to v životě nestalo. Dost tím trpý Mitas.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
3 roků 1 měsíc zpět #49474 od MichalMedvěd
MichalMedvěd replied the topic: Uchází přední kolo
Počkej až ti budou tu gumu sundavati, to bude jmen. Gumaři říkají pokud aplikuješ antipich dojet domu a pokud možno ještě předtím do pneuservisu sundat a ten sajrajt vymejt. Zažil jsem to v autě a ten smrad co se linul ze sundávané gumy byl jak když "píchneš cikána" :laugh:

• MichalMedvěd
  • Fajny borec
  • Fajny borec
  • I když daleko doplivneš, vždy je to jen slina
Více
3 roků 1 měsíc zpět #49500 od Wolf
Wolf replied the topic: Uchází přední kolo

MichalMedvěd napsal: Počkej až ti budou tu gumu sundavati, to bude jmen. Gumaři říkají pokud aplikuješ antipich dojet domu a pokud možno ještě předtím do pneuservisu sundat a ten sajrajt vymejt. Zažil jsem to v autě a ten smrad co se linul ze sundávané gumy byl jak když "píchneš cikána" :laugh:

MichalMedvěd nemáš pravdu. Tohle je stále tekuté tudíž když sundáš gumu tak se nic neděje. Co ty asi máš na mysli, tak je ten sprej na zalepení defektu a zároveň dofouknutí gumy. Ale ani u toho není nijak velký problém se sundáním gumy, Již 2x jsem to dělal a nikdo s tím neměl nijak vážný problém. Jsou to jen řeči, Asi tak 4-6 let zpět jsem takhle zalepil gumu na osobáku a ještě rok a půl jsem na tom jezdil (zapomněl jsem na to :) ). A když jsem měnil gumy tak jsem akorát kámošovi koupil kafe a bylo to :) .

Smích chytré lidi léčí a jen blbce uráží.
! Lepší je být mrtvý, než druhý !
"Jezdi, aby jsi žil, žij aby jsi jezdil"

Více
3 roků 1 měsíc zpět #49501 od Wolf

Roman Jakub napsal: Druhé řešení je kupovat kvalitní pneumatiky :-). Na Metzeleru se mi to v životě nestalo. Dost tím trpý Mitas.

No právě, ta Mitaska je ještě ta tvoje :laugh: . Jak se říká "darovanému koni na zuby nekoukej" :laugh: . A máš Romane pravdu že na předním kole tím trpí především E 07. Jen mimochodem jsou skvělé. K tvým km jsem přidal cca dalších 12000 km a stále jsou velice slušné :) . Už mám koupené nové 07 Jo Česká značka je dobrá značka !!!

Více
3 roků 1 měsíc zpět - 3 roků 1 měsíc zpět #49504 od vladom
vladom replied the topic: Uchází přední kolo
No ale Mitas menil na E07 zmes - a mozno aj konstrukciu.
Ja som kupoval a a menil E07 dopredu aj dozadu na jesen - a tlak drzia - doteraz som nemusel dofukovat ;)

(mimo ine by mala byt aj cosi lepsia za mokra)
Poslední úprava: 3 roků 1 měsíc zpět od vladom.

Více
3 roků 1 měsíc zpět #49506 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Uchází přední kolo
Wolfíku. V tom případě má ta guma najeto cca 26000 km. Neskutečný :-)

Více
3 roků 1 měsíc zpět #49509 od Wolf
No právě. Vzpomínám si, že si mi tenkrát říkal že mají okolo 14-15 000 km a že jsi je měl od Mitasu na testu . Teď jak jsem si koupil nové tak při porovnání nová/stará hloubky vzorku, přední stará má tak ještě cca 35 % a zadní tak 20-30% vzorku. Tudíž se domnívám, že ještě tak 5000 km na těch gumách bez problému dám. Sám jsem zvědav kolik na nich najedu a to podotýkám, že jezdím na litrovém stromku takže by zadní guma měla jít teoreticky i prakticky rychleji do háje. No prostě super guma :yes: :) (doufám, že si mých superlativ všímá někdo od Mitasu :laugh: :laugh: :laugh: ).

Více
3 roků 1 měsíc zpět #49535 od MichalMedvěd
MichalMedvěd replied the topic: Uchází přední kolo
To Wolf máš pravdu byl to ten sprej co gumu nafoukne a zelepí.

• MichalMedvěd
  • Fajny borec
  • Fajny borec
  • I když daleko doplivneš, vždy je to jen slina
Více
3 roků 1 měsíc zpět #49537 od festr
festr replied the topic: Uchází přední kolo
Ja na mitas 07 dakar namotal cca 19 tis. A trd uz mam zas novy ;-)

Wolf napsal: No právě. Vzpomínám si, že si mi tenkrát říkal že mají okolo 14-15 000 km a že jsi je měl od Mitasu na testu . Teď jak jsem si koupil nové tak při porovnání nová/stará hloubky vzorku, přední stará má tak ještě cca 35 % a zadní tak 20-30% vzorku. Tudíž se domnívám, že ještě tak 5000 km na těch gumách bez problému dám. Sám jsem zvědav kolik na nich najedu a to podotýkám, že jezdím na litrovém stromku takže by zadní guma měla jít teoreticky i prakticky rychleji do háje. No prostě super guma :yes: :) (doufám, že si mých superlativ všímá někdo od Mitasu :laugh: :laugh: :laugh: ).

Nejezdi rychleji, než já létám...

Více
3 měsíců 4 týdnů zpět #53248 od roman.v
roman.v replied the topic: Uchází přední kolo
Zdravim vespolek,
na disku uz kolikata guma,ted vymenen ventilek a porad to uchazi, za tyden tam neni nic. Mate nekdo zkusenost s instalaci duse do hlinikoveho rafku? Vidim to jako jedinou moznost. Vzadu E9 drzi v pohode, vpredu ani K60, ani E10. Uz me to fakt neba pred kazdou projizdkou tahat kompresor..
Predem diky za postrehy

• roman.v
  • Avatar uživatele roman.v Topic Author
  • Skoro borec
  • Skoro borec
Více
3 měsíců 4 týdnů zpět #53249 od vladom
vladom replied the topic: Uchází přední kolo
V pneuservise by mali vediet aj nalepit gumu na patku .....

Více
3 měsíců 4 týdnů zpět #53251 od Breta
Breta replied the topic: Uchází přední kolo
Mě to na předním kole taky uchází mezi patko a ráfkem. Takže když jdu přezout, řeknu ať to pořádně namatlaj utěsňovačem patek a pak je klid.

Více
3 měsíců 4 týdnů zpět #53253 od Wolf
Ahoj. Já mám Mitasky 07 již po druhé a to ucházení předního kola jsem řešil vždy způsobem, že jsem ráfek obrousil jemným šmirglem potom nastříkal nějakou lesklou barvou, ale stejně mě to trošku utíkalo. Tak jsem použil osvědčený antipich (takové mléko do gumy) a měl a mám opět klid. Přední kolo mi od loňského listopadu do teď drží stále stejnou hodnotu. A nemusíte mít strach, že to neodlepíte od ráfku až budete jednou přezouvat gumu.

Více
3 měsíců 4 týdnů zpět #53254 od roman.v
roman.v replied the topic: Uchází přední kolo
Ja to pri minulem prezouvani taky hezky obrousil,ocistil,odmastil, pouzil montazni pastu,co to mela utesnit-a pak foukal 3x denne.ted mi to menili v barumu vc.ventilku,stejne je guma za tyden uplne prazdna (tlak 0,0).Takze ta duse se mi jevi jako dobra moznost,jak tomu predejit.Jen bych potreboval potvrdit, ze to ma smysl.

• roman.v
  • Avatar uživatele roman.v Topic Author
  • Skoro borec
  • Skoro borec
Více
3 měsíců 4 týdnů zpět #53255 od Wolf
Duše by tam určitě měla jít, ale já bych nejdřív zkusil ten antipich. Nemusíš nic zouvat a navíc to máš jako prevenci a takové ty řeči, že to rozhází vyvážení kola, jsou jen řeči. Je dobré jak to tam naliješ tak to hned projet, aby se ta směs roztáhla po celém kole.
www.automotopneu.eu/products/preventivni...avny-tmel-easyrider/

Více
Moderátoři: Mates